Ideal Neo

Dobierz odpowiedni zestaw produktów i ciesz się zwrotem z inwestycji. Okna i drzwi to elementy stolarki otworowej, które w domu lub mieszkaniu montuje się jako jeden z pierwszych. Wpływają one na dobrą termoizolację, pełnią funkcję ozdobną, a także cieszą oczy domowników każdego dnia. Zobacz więcej

Ideal Neo to wyjątkowy design, proste struktury, mocne kąty i wąskie przylgi okienne. Idealnie sprawdzą się w obiektach nowobudowanych i poddanych renowacji. Ideal Neo to system oparty o innowacyjne technologie. Jedną z dodatkowych opcji jest technologia „bonding inside”, która umożliwia osiągnięcie wyjątkowych parametrów statycznych i cieplnych. Stałe sklejenie szyby i skrzydła zmniejsza ryzyko wygięcia i wykrzywienia skrzydła. Technologia ta zapewnia komfort użytkowania okien przez długie lata.

 

* Powyższa wartość Uw podana jest dla okna referencyjnego o wymiarach 1230 x 1480 mm.

Publikacja nie stanowi oferty handlowej. Zaprezentowane materiały graficzne mają charakter poglądowy, a rzeczywista kolorystyka i faktury produktów mogą różnić się od pokazanych w materiałach reklamowych. Przedstawione grafiki, w tym prezentacja kolorów, nie mogą stanowić podstawy do reklamacji.

Źródło: ekookna.pl

 • N

 • N

  głębokość zabudowy 76 mm

 • N

  szklenie pakietami o szerokości do 52 mm (standardowy wkład 24 mm)

 • N

  5 punktów antywyważeniowych na skrzydło

 • N

  dostępne kolory rdzeni: brązowy, antracytowy, biały

 • N

  wysokość złożenia rama/skrzydło 115 mm

i

Pobierz PDF

Gdzie kupić

0,8

Uw dla Ug = 0,5
(ramka Ultimate)*

2

Uszczelki

5/6

Komór

Warianty kolorystyczne

ap-01

ap-02

ap-05

ap-06

ap-11

ap-15