Bramy garażowe

Przemysłowe bramy segmentowe

Przemysłowe bramy segmentowe zajmują mało miejsca, a dzięki różnym typom prowadzenia można je dostosować do obiektów przemysłowych każdego rodzaju. Zapewniają bezpieczne planowanie zarówno w przypadku nowych, jak i remontowanych obiektów. Firma Hörmann oferuje rozwiązania dopasowane do każdego zastosowania: począwszy od bram z wbudowanymi drzwiami przejściowymi bez wystającego progu, które zapewniają wygodne przechodzenie, po całkowicie przeszklone bramy z odpornym na zarysowania przeszkleniem Duratec.

Bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne Hörmann to wytrzymałe rozwiązania do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Usprawniają procesy zakładowe oraz wpływają na ograniczenie strat energii, a co za tym idzie na zmniejszenie kosztów. Firma Hörmann ma w swojej ofercie szybkobieżne bramy spiralne i bramy segmentowe Speed z ocieplanymi segmentami oraz bramy szybkorolowane z kurtyną z tworzywa sztucznego. Bramy szybkobieżne nadają się do wykorzystania m.in. halach magazynowych, w centrach logistycznych, a także w chłodniach.

Bramy i kraty rolowane

Prosta konstrukcja bram rolowanych, składająca się z niewielu komponentów sprawia, że bramy te są szczególnie ekonomiczne i wytrzymałe. W zależności od wymagań dostępne są różne warianty płaszcza bramy i wyposażenia. Szczególnie ekonomicznym rozwiązaniem do hal o niskiej częstotliwości przejeżdżających pojazdów jest brama rolowana SB z innowacyjnym mechanizmem sprężyn naciągowych. Natomiast brama rolowana Decotherm S jest odpowiednim produktem do zakładów logistycznych o dużym nasileniu ruchu.

Systemy przeładunkowe

Rampy przeładunkowe, uszczelnienia bram, domki przeładunkowe i odbojnice najazdowe — wybierając produkty firmy Hörmann otrzymują Państwo wszystko z jednej ręki. Produkty zaprojektowane, skonstruowane i wyprodukowane we własnym zakresie przez firmę Hörmann są do siebie optymalnie dopasowane i umożliwiają sprawną realizację procesów za- i rozładunku.

Systemy przeładunkowe

Oferujemy szereg produktów z zakresu techniki przeładunku w postaci bram, pomostów, uszczelnień, oraz wyposażenia dodatkowego. Wszystkie elementy tworzone są w oparciu o najwyższą jakość materiałów oraz najnowocześniejsze technologie, spełniając wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa oraz eksploatacji.